Welcome to
Chesham Bois Tennis and Squash Club

Thursday 2 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:30
Rob P.
Steven S.
17:45-18:30
Archie M.
17:45-18:30
Nigel K.
Peter J.
17:45-18:30
18:30-19:15
Patrick J.
Pietro S.
18:30-19:15
Russell N.
Colin S.
18:30-19:15
Gill W.
Steve H.
18:30-19:15
Oscar M.
19:15-20:00
Mark C.
Alan M.
19:15-20:00
Neil H.
Steven S.
19:15-20:00
Andrew J.
LeagueMatch
19:15-20:00
Upstarts
20:00-20:45
Chris S.
Jason P.
20:00-20:45
James P.
20:00-20:45
Upstarts
20:00-20:45
Upstarts
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
Upstarts
20:45-21:30
Upstarts
Friday 3 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:3017:45-18:3017:45-18:3017:45-18:30
Andy P.
Simon R.
18:30-19:15
Nick H.
Dominic T.
18:30-19:15
Neal G.
18:30-19:15
Neil H.
Robert B.
18:30-19:15
Peter D.
Nurhasna J.
19:15-20:00
Patrick J.
Brian S.
19:15-20:0019:15-20:0019:15-20:00
20:00-20:4520:00-20:4520:00-20:4520:00-20:45
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
Saturday 4 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:3017:45-18:3017:45-18:3017:45-18:30
Sharad A.
Simon M.
18:30-19:1518:30-19:1518:30-19:1518:30-19:15
19:15-20:0019:15-20:0019:15-20:0019:15-20:00
20:00-20:4520:00-20:4520:00-20:4520:00-20:45
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
Sunday 5 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:3017:45-18:3017:45-18:3017:45-18:30
Stephen B.
Martin M.
18:30-19:1518:30-19:1518:30-19:1518:30-19:15
Roger H.
19:15-20:0019:15-20:0019:15-20:0019:15-20:00
20:00-20:4520:00-20:4520:00-20:4520:00-20:45
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
Monday 6 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:30
Alex P.
Neal G.
17:45-18:30
Mark L.
17:45-18:30
Rob P.
LeagueMatch
17:45-18:30
William B.
Nigel K.
18:30-19:15
Simon D.
18:30-19:15
John O.
LeagueMatch
18:30-19:15
Peter D.
18:30-19:15
Gill W.
LeagueMatch
19:15-20:00
John G.
19:15-20:00
Martin D.
19:15-20:00
Neil H.
19:15-20:00
Mark C.
Martyn F.
20:00-20:4520:00-20:45
James P.
20:00-20:45
Neil T.
Steve H.
20:00-20:45
Hannah C.
20:45-21:30
Patrick J.
John T.
20:45-21:3020:45-21:30
Michael R.
LeagueMatch
20:45-21:30
John W.
James B.
Tuesday 7 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:30
Oscar M.
Rishi C.
17:45-18:30
James B.
17:45-18:30
Kate B.
LeagueMatch
17:45-18:30
Graham N.
18:30-19:15
Pietro S.
Jess H.
18:30-19:15
William G.
Simon R.
18:30-19:15
Chris W.
LeagueMatch
18:30-19:15
Colin L.
Nigel M.
19:15-20:00
Simon L.
Dominic T.
19:15-20:00
Nick B.
19:15-20:00
Phillip W.
Paul B.
19:15-20:00
Juniors vs
20:00-20:45
Chris S.
LeagueMatch
20:00-20:45
Paul B.
20:00-20:45
Juniors vs
20:00-20:45
Juniors vs
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
Juniors vs
20:45-21:30
Juniors vs
Wednesday 8 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:30
Alice F.
LeagueMatch
17:45-18:30
John T.
LeagueMatch
17:45-18:30
Mark L.
Nigel K.
17:45-18:30
Marcus P.
18:30-19:15
Robert B.
LeagueMatch
18:30-19:15
James B.
18:30-19:15
Peter J.
LeagueMatch
18:30-19:15
Simon D.
19:15-20:00
Janice P.
Jason W.
19:15-20:00
John O.
LeagueMatch
19:15-20:00
Martin D.
19:15-20:00
CB1 vs Lion
20:00-20:45
Stephen E.
Chris S.
20:00-20:45
Mark P.
20:00-20:45
CB1 vs Lion
20:00-20:45
CB1 vs Lion
20:45-21:3020:45-21:3020:45-21:30
CB1 vs Lion
20:45-21:30
CB1 vs Lion
Thursday 9 October 2014
Court 1Court 2Court 3Court 4
17:45-18:30
Mark W.
Nurhasna J.
17:45-18:30
David L.
17:45-18:30
Peter J.
Nigel K.
17:45-18:30
Colin L.
Graham N.
18:30-19:15
Andy P.
18:30-19:15
Edward E.
18:30-19:15
Rob P.
LeagueMatch
18:30-19:15
Alex P.
Rishi C.
19:15-20:00
David P.
19:15-20:00
Phillip W.
Visitor
19:15-20:00
Ladies Div.
19:15-20:00
Ladies Div.
20:00-20:45
Simon C.
William G.
20:00-20:45
Jason P.
Jozef B.
20:00-20:45
Ladies Div.
20:00-20:45
Ladies Div.
20:45-21:3020:45-21:30
Tom O.
LeagueMatch
20:45-21:3020:45-21:30
Ladies Div.